Darmowa dostawa od 50,00 zł

Walizki

( ilość produktów: 153 )

Walizki dostępne w asortymencie naszego sklepu zachwycają wszystkich klientów. Zarówno damskie, jak i męskie wersje toreb podróżnych są w stanie idealnie dopasować się do indywidualnych wymagań swoich właścicieli. Walizki wykonane zostały m.in. z poliestru, naturalnej skóry czy też z tzw. ABS. Wyjątkowo wielką wagę przykładamy do doboru producentów, z którymi współpracujemy. Dbamy, aby każdy z produktów dostępnych w naszym sklepie wykonywany był z najwyższą precyzją i najlepszych gatunkowo materiałów.

Najwyższe bezpieczeństwo przewożonego bagażu

Znajdujące się w asortymencie TMS Sklep Skórzany walizki pojedyncze lub całe zestawy walizek charakteryzują się najwyższą jakością. Innowacyjne metody produkcji w połączeniu ze szczegółowo dobranymi materiałami przekładają się na perfekcyjny stan techniczny oraz wizualny toreb do samego końca użytkowania. Producenci, z którymi współpracujemy, zachwycają nas i naszych klientów światową klasą swoich artykułów. Wykonanie powierzchni z materiałów takich jak naturalna skóra, poliester czy tzw. ABS skutkuje nie tylko mniejszym narażeniem na zniszczenia takie jak pęknięcia czy wytarcia, ale również sprawia, że zawartość naszego bagażu jest niezwykle bezpiecznie przechowywany. Odpowiednia ochrona zawartości naszych walizek jest wręcz niezbędna podczas dalekich podróży, gdzie nasze torby spotkają się z deszczem, zmiennymi temperaturami czy niedelikatnym transportem. Dodatkowo pojemne walizki gwarantują idealną funkcjonalność w pakowaniu licznych bagaży.

Funkcjonalność i różnorodność form

Różnorodność charakteryzująca nasz asortyment sprawia, że każdy z naszych klientów jest w stanie dopasować poszczególny model do swoich spersonalizowanych potrzeb i indywidualnych wymagań. Rozmaite materiały, z których wykonywane są dostępne u nas walizki, gwarantują nie tylko perfekcyjne bezpieczeństwo i jakość, ale również bogaty wybór kolorystyczny. Potencjalni właściciele naszych produktów mają niejednolite gusta estetyczne, co zachęciło nas do zaopatrzenia się w wiele wersji kolorystycznych i różnorodne modele toreb podróżnych. Dostępne są one w odcieniach od szarości, ciemnych brązów, granatu, czerni, przez czerwienie, róże, żółcie i zielenie, po błękity, biele czy beże, a nawet srebrzyste i złociste. Walizki są także wyposażone w funkcjonalne kółka i praktyczne rączki, które znacząco ułatwiają transport ciężkich bagaży. Zapięcia najczęściej w formie suwaka znajdują się na wierzchu lub środku walizki. Znane marki, których walizki mamy w asortymencie, to Pierre Cardin, Jemis, Ormi, BAOP czy Solier. Zapraszamy do zapoznania się z tymi unikalnymi produktami!

pixelpixelpixelpixelpixelpixel