Darmowa dostawa od 50,00 zł

Poziomy meski portfel

( ilość produktów: 39 )

Portfele poziome to klasyka męskiej galanterii. Kiedyś nie myślano nawet o tym, by szyć jakiekolwiek inne. Portfele o takim układzie - czyli o większej szerokości i mniejszej długości - bezproblemowo mieściły się w kieszeni płaszcza i smokingu. Tradycja przetrwała - i ma się dobrze! Do tej pory ceni się portfele poziome za to, że są zgrabne i funkcjonalne. Nie mogło więc zabraknąć ich w naszym sklepie internetowym.

Poziomy portfel męski - dla miłośników gotówki

Poziomy portfel męski jest przeznaczony przede wszystkim do noszenia banknotów. - kiedyś w końcu monety wrzucało się do osobnych bilonówek. Dostępne u nas męskie portfele poziome są jednak zdecydowanie bardziej funkcjonalne, niż te z poprzednich epok - mogą Państwo nosić w nich zarówno bilon, jak i pieniądze papierowe. Co ciekawe, wiele z oferowanych przez nas modeli pomieści także dokumenty i zdjęcia bliskich osób.

Poziome portfele - klasyka gatunku

Portfel poziomy to nieodłączny gadżet mężczyzn, którzy cenią sobie przede wszystkim minimalizm, funkcjonalność i prostotę użytkowania. Szczególnie często sięgają po niego dojrzali panowie - głównie z przyzwyczajenia lub osobistych preferencji. Oferujemy modele zapinane na zamek błyskawiczny i na klips. Zasuwany portfel poziomy to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa. Jest to nowoczesne spojrzenie na dobrze nam znaną klasykę. Poziomy portfel z zamkiem błyskawicznym to wariant dla tych, którzy cenią sobie tradycyjną estetykę dostosowaną do ryzyka nowoczesnego świata. Pasek z ozdobnym klipsem to z kolei kwintesencja elegancji. Portfel poziomy zapinany w ten sposób to świetny wybór na wyjątkowe okazje, takie jak wesele lub inne imprezy okolicznościowe.

Oferujemy Państwu poziome portfele męskie od dobrze znanych na rynku galanteryjnym producentów. Proponowane przez nich wyroby są nie tylko estetyczne, ale też niezwykle wytrzymałe. Niskiej jakości męskie portfele poziome przez swój nietypowy układ mają tendencję do pękania na grzbiecie. Gwarantujemy, że produkty dostępne w naszym sklepie zachowują nieskazitelny, idealny stan na długo.

pixelpixelpixelpixelpixelpixel