Darmowa dostawa od 50,00 zł

Duże włoskie torebki skórzane Vera Pelle

( ilość produktów: 181 )

Shopperki firmy Vera Pele - włoski styl i codzienna wygoda

Istnieje tylko kilka obowiązkowych elementów garderoby dla każdej świadomej swojego stylu kobiety. Torba na zakupy jest z pewnością jednym z nich. Ponieważ kobiety uwielbiają mieć przy sobie wszystko, czego potrzebują (i wszystko, czego nie potrzebują), gdziekolwiek się udadzą, designerska torebka typu shopper jest zdecydowanie najlepszym wyborem jako dodatek do codziennych wojaży.

Te piękne skórzane torebki włoskiej marki Vera Pella zostały wykonane z najwyższej jakości skóry, garbowanej w słonecznej Toskani.  Jakość produktu, a w szczególności najdrobniejszych elementów tkz. shopper bags jest nienaganna. Dzięki starannemu wykonaniu, będą one służyły ich właścicielkom przez długie lata.

Eleganckie, pojemne i wytrzymałe - powody dla, których warto mieć shopperkę

Prawdziwa skóra to materiał stworzony przez matkę naturę, dlatego cechuje się niezwykłą trwałością. Doskonale znosi wodę, błoto czy duże obciążenia. Możesz spokojnie zapakować do swojej torby większość ilość zakupowych zdobyczy i mieć pewność, że ciężar nie spowoduje zerwania rączek torebki. Co więcej, skóra naturalna jest bardzo łatwa w pielęgnacji - drobne uszkodzenia można usunąć nawet za pomocą pasty do butów. Produkty wykonane z tego materiału mają jeszcze jedną niesamowitą cechę - z biegiem czasu wyglądają coraz lepiej!

Skórzana torba shopper od Vera Pele

Shopperki od Vera Pele zapewniają ci przestrzeń, której tak potrzebujesz. Z pewnością torba może służyć nie tylko do robienia zakupów, ale także do przenoszenia wszystkich rzeczy do biura, na plażę czy do ulubionej kawiarni. Od laptopa po artykuły spożywcze, od chusteczek higienicznych po butelki z wodą - naprawdę wszystko się w niej zmieści. Torby podróżne typu shopper oferują wystarczająco dużo miejsca na miękką poduszkę, książkę i napoje. Nie ma drugiej takiej torebki, która byłaby niezbędna w tak wielu różnych sytuacjach życiowych.

Jeżeli martwisz się o bezpieczeństwo drobnych przedmiotów, sprawdź koniecznie naszą ofertę etui na dokumenty i elektronikę - gwarantujemy, że znajdziesz produkt pasujący do twojej nowej shopperki!

 

pixelpixelpixelpixelpixelpixel