Darmowa dostawa od 50,00 zł

Okulary przeciwsłoneczne Guess

( ilość produktów: 64 )

Okulary przeciwsłoneczne Guess zostały zaprojektowane tak, aby nadać szyku każdej stylizacji, zapewniając jednocześnie doskonałą ochronę przeciwsłoneczną. Soczewki są szerokie, osłaniając oczy przed szkodliwym promieniem ultrafioletowym. Oprawki są wykonane z lekkiego, wytrzymałego materiału, który pozostaje na swoim miejscu, nawet gdy się pocisz lub podczas energicznej aktywności. Okulary przeciwsłoneczne damskie i męskie Guess dodają wykończenia i stylu każdemu outfitowi. Ale okulary przeciwsłoneczne Guess to nie tylko dobry wygląd. Zostały również zaprojektowane z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Noski są regulowane, dzięki czemu można je dopasować do każdego kształtu twarzy. A zauszniki są wyprofilowane tak, aby przylegały do głowy, zapobiegając zsuwaniu się okularów. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na plażę, czy na wędrówkę po górach, okulary przeciwsłoneczne Guess pomogą Ci wyglądać świetnie i chronić oczy przed słońcem.

Damskie i męskie okulary przeciwsłoneczne Guess

Wykończenie najlepiej skomponowanej stylizacji zaczyna się tutaj, od okularów przeciwsłonecznych.Okulary przeciwsłoneczne damskie Guess podkreślają twarz, chroniąc tym samym oczy przed słońcem. Soczewki w okularach damskich są zazwyczaj większe niż w męskich okularach przeciwsłonecznych, jednocześnie ramki są często węższe, zapewniając wygodne dopasowanie.

Okulary przeciwsłoneczne męskie Guess od klasycznych awiatorek po modele z lustrzanymi szkłami, od kwadratowych okularów przeciwsłonecznych po okrągłe z soczewkami chroniącymi przed promieniami UV.
Nasz sklep ma wszystko. To od Ciebie zależy, który model będzie dla ciebie idealny. 

Okulary przeciwsłoneczne na lato i zimę

Większość ludzi zdaje sobie sprawę, że okulary przeciwsłoneczne powinny blokować niewidzialne promienie ultrafioletowe (UV) słońca. Ale dla maksymalnej ochrony oczu powinny również chronić oczy przed promieniowaniem widzialnym o wysokiej energii (HEV). Czasami nazywane ?niebieskim światłem?, promienie HEV mogą uszkodzić siatkówkę.

Dlaczego zatem warto nosić okulary przeciwsłoneczne nie tylko wiosną i latem, ale jesienią i zimą także?

- Warunki pogodowe w zimie mogą się szybko zmieniać ? po szarym poranku często następuje słoneczne popołudnie, które może być szkodliwe dla niezabezpieczonych oczu.
Szkodliwe promienie UV i HEV mogą przenikać przez chmury, dlatego okulary przeciwsłoneczne są ważne również w pochmurne dni. 
- P
onieważ zimą słońce jest niżej, kierowcy często spotykają się z silnymi światłem świecącym bezpośrednio w oczy podczas prowadzenia pojazdu, co może być przyczyną wypadków.
- Miłośnicy sportów zimowych szczególnie potrzebują okularów ochronnych, ponieważ spędzają wiele godzin w warunkach wysokiej ekspozycji na promieniowanie UV i HEV.
- Zimą ekspozycja na promienie słoneczne UV i HEV jest zwiększona, ponieważ śnieg odbija znacznie więcej promieniowania słonecznego niż trawa, piasek czy chodnik.

pixelpixelpixelpixelpixelpixel