Darmowa dostawa od 50,00 zł

Pionowy męski portfel

( ilość produktów: 44 )

Jak wygląda stereotypowy męski portfel? Jest niewielki, o układzie poziomym i można włożyć do niego tylko pieniądze. Nie musisz jednak ograniczać się do ogólnie przyjętych standardów. Zawsze możesz wybrać pionowy portfel męski, który jest znacznie pojemniejszy.

Co skrywają portfele pionowe męskie?

Portfele męskie pionowe składają się z trzech części – skrzydeł z przegrodami na karty płatnicze i inne drobiazgi, a także z osobnych kieszonek na banknoty i monety. Zazwyczaj są zamykane na mocny zatrzask, chociaż znaleźć też można modele na zamek błyskawiczny. Ich zaletą jest przede wszystkim ogromna funkcjonalność. Pionowe portfele męskie oferują znacznie więcej miejsca, a jednocześnie są znacznie mniejsze od klasycznych poziomych. Możesz trzymać nich nie tylko pieniądze, ale także najważniejsze dokumenty, które towarzyszą ci każdego dnia. Mając portfel męski pionowy, możesz zapomnieć o dodatkowym etui na prawo jazdy i dowód rejestracyjny. To także świetny wybór dla mężczyzn, którzy chcą mieć zawsze pod ręką zdjęcia swoich najbliższych, np. dzieci lub rodziców. Posiadają one specjalne przezroczyste przegródki, w których można umieścić dowolną fotografię o odpowiednim rozmiarze. Portfele o takim układzie to dobry pomysł na prezent dla ojca lub dziadka. Na pewno ucieszą się z dodatkowych kieszeni, w których będą mogli schować ważne dla nich rzeczy. Portfel męski pionowy to wybór uniwersalny – każdy lubi mieć w końcu więcej miejsca.

Skórzany męski portfel pionowy - dla praktycznego faceta

Poszukujesz czegoś niezawodnego, co pozostanie z tobą na dłużej? Wybierz pionowy portfel męski skórzany. Będzie towarzyszył Ci w każdej podróży, zarówno tej codziennej, jak i nietypowej – na wakacjach, campingu lub wyjeździe służbowym. Solidne wykonanie sprawia, że niestraszne są mu takie wypadki jak zalanie wodą lub przypadkowe zabrudzenie. Jeżeli lubisz niestandardowe rozwiązania i cenisz sobie przede wszystkim funkcjonalność, zdecyduj się na portfel w układzie pionowym. Pożegnaj się ze wszystkimi niepotrzebnymi etui i pokrowcami – po co ich używać, gdy możesz mieć wszystko w jednym miejscu?

pixelpixelpixelpixelpixelpixel