Darmowa dostawa od 50,00 zł

Opaski i Nauszniki

( ilość produktów: 45 )

Nauszniki pochodzące od marki Luka Pelli szczycą się niezwykle pięknym wykonaniem, ale również funkcjonalnością. Producent szczegółowo dba o dobór każdego materiału, a także o perfekcyjne wykonanie każdego elementu. Dzięki temu także nauszniki tej firmy charakteryzują się tak dobrą jakością. Wykonane z futra lisa słuchawki idealnie ochraniają podatne na mróz uszy. Każdy zimowy spacer czy podróż do pracy nie może się obyć bez odpowiedniego zabezpieczenia przed zimnem, dlatego TMC Sklep Skórzany oferuje perfekcyjne zadbanie o nasze głowy i uszy podczas mrozów.

Wysoka funkcjonalność i jakość

Nauszniki marki Luka Pelli, które są dostępne w naszym sklepie, cieszą się niezwykłą popularnością. Dzięki wysokiej jakości każdy z naszych klientów zachwyca się ich wykonaniem, materiałem, a także długotrwałym perfekcyjnym stanem. Nasz zaufany producent, z którym współpracujemy od dawna, dba, aby wszystkie artykuły trafiające do sprzedaży osiągały wręcz światową klasę. Precyzyjne wykonanie pod każdym calem, wyjątkowo przemyślany projekt oraz wysokogatunkowe materiały, które dodatkowo poddawane są innowacyjnej obróbce, sprawiają, że nauszniki idealnie sprawdzają się na zimowe mrozy. Akcesoria Luka Pelli wykonane z futra lisiego otulają uszy swojego właściciela i nie przepuszczają żadnego zimnego powiewu. Dodatkowo regulowana opaska wykonana z naturalnej skóry jagnięcej ma możliwość regulacji, dzięki czemu każdy z użytkowników może dostosować rozmiar do siebie.

Światowy design zimowego niezbędnika

Milutkie nauszniki wykonane z futra z lisa idealnie ochronią nasze uszy podczas każdych zimowych mrozów, ale będą także cudownym dodatkiem do codziennych stylizacji. Teraz dzięki marce Luka Pelli nasi klienci z przyjemnością będą zakładać zimowe dodatki, które gwarantują przyjemne ciepło. Designerskie czapki czy nauszniki są w stanie idealnie dopełnić nasz wygląd, dodając mu ekskluzywną i luksusową nutę. Różnorodność kolorystyczna produktów dostępnych w naszym sklepie sprawi, że każdy z klientów będzie mógł dobrać odpowiedni odcień do swoich indywidualnych preferencji. Nauszniki dostępne są również w wielu modelach. Klienci mogą sami wybrać, czy wolą, aby ich produkt miał delikatne i subtelne futerko, czy odważny design w formie dużych nauszników, które na pewno zwrócą na siebie uwagę wielu osób. Piękne i ekskluzywne produkty oprócz oryginalnego wyglądu gwarantują również nieskazitelną jakość eksploatacji. Dzięki szczegółowo dobranym materiałom i precyzyjnym procesom produkcji gwarantujemy idealny stan techniczny i wizualny do samego końca użytkowania każdej pary zakupionych u nas nauszników!

pixelpixelpixelpixelpixelpixel