Darmowa dostawa od 50,00 zł

Skórzane torby podróżne

( ilość produktów: 54 )

Wybierając się w krótszą lub dłuższą podróż, będziesz musiał przejść etap pakowania. Będzie potrzebna Ci zatem torba, która bez problemu pomieści wszystkie niezbędne przedmioty, chroniąc je przy tym przed zniszczeniem. Przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę pakownych, wytrzymałych toreb podróżnych dostępnych w wielu fasonach i wariantach kolorystycznych. Często się przemieszczasz? U nas znajdziesz solidne torby najlepszych marek, które umilą Twoją podróż!

Torby dla każdego

Wybierając odpowiednią dla siebie torbę podróżną, kierować się będziesz najróżniejszymi czynnikami. Zapewne dużą rolę odegra tutaj wielkość, materiał, kolor oraz sposób transportowania produktu. TMC Sklep Skórzany specjalnie dla Ciebie przygotował rozbudowaną ofertę, w której znajdziesz torbę najbardziej odpowiadającą Twoim wymaganiom. W naszym sklepie znajdziesz produkty do noszenia w dłoni oraz na ramieniu, a także takie, które będziesz mógł ciągnąć za sobą na wygodnych kółeczkach. W zależności od swoich potrzeb i możliwości wybierz odpowiedni model torby podróżnej. TMC Sklep Skórzany oferuje Ci torby cenionych na całym świecie marek, które dzięki swej jakości będą służyły Ci przez długie lata. Zakupisz u nas produkty takich firm jak Pierre Cardin, McKlein USA, Merlitz, Vera Pelle, II Giglio czy Brodrene Premium. W zależności od marki i modelu będziesz mógł wybierać wśród toreb o różnych wielkościach i sposobach noszenia. Pakowne, o kształtach bazujących na prostokącie, pomieszczą wszystkie niezbędne przedmioty. W naszym sklepie zakupisz torby w odcieniach szarości, czerni, granatu, brązu, czerwieni, błękitu i zieleni.

Podróżuj wygodnie

Podróż to ekscytujące wydarzenie, z którym większość z nas styka się przynajmniej co jakiś czas. W każdą z nich trzeba się jednak spakować, a to, jak się często okazuje, wcale nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać! Pomijając kwestię tego, co zabrać, trzeba przede wszystkim pamiętać o tym, że musisz mieć się w co spakować. Na ratunek przychodzi tutaj TMC Sklep Skórzany, który przygotował ofertę toreb podróżnych, wśród których będziesz mógł znaleźć model najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom.

Nasza firma TMC Sklep Skórzany zapewni Ci wysokiej jakości, skórzane i poliestrowe torby podróżne, które będą w stanie przetrwać nawet najdłuższą ekspedycję. Wygodne w użytkowaniu, oprócz komory głównej, wyposażone zostały w dodatkowe kieszenie i schowki, które pomogą Ci w przechowaniu drobnych przedmiotów. Do większości modeli z krótkimi rączkami dołączono dłuższe paski umożliwiające przerzucenie przez ramię, a te z zainstalowanymi kółkami wyposażono w wysuwane rączki, dzięki którym będziesz mógł je ciągnąć za sobą po ziemi.

pixelpixelpixelpixelpixelpixel