Darmowa dostawa od 50,00 zł

Najpiękniejsze duże torebki skórzane z włoch

( ilość produktów: 7 )

Wybierz włoski design i rób zakupy z shopperką od Patrizia Piu

Prawdziwie modne panie potrzebują niezwykle gustownych torebek i dlatego w sklepie TMC Galanteria oferujemy naszym klientkom produkty firmy Patrizia Piu. Shopperki są dostępne jest w wielu różnych luksusowych wzorach i kształtach. Jak wiadomo, biała shopperka idealnie pasuje do każdego letniego stroju, a szara jest całkowicie uniwersalna, natomiast kolorowa doda ci energii w szary poranek. Torbę typu shopper możesz nosić do każdego swobodnego looku, garnituru biznesowego lub stylizacji boho. Niezależnie od tego, na jaki strój masz ochotę, twoja torba shopper będzie do niego pasować .

Prawdziwa wygoda i niebanalny styl - skórzane torby shopper Patrizia Piu

Nowoczesna stylistyka, niebanalne wzornictwo i wysoka jakość produktów Patrizia Piu zdobędzie serce każdej kobiety. Duża skórzana shopperka to nie tylko super stylowy dodatek, ale także Twój wierny towarzysz i torebka, którą najprawdopodobniej będziesz nosić prawie codziennie. Ich sukces dowodzi, że mamy rację. Torby tego typu zawsze znajdują się w pierwszej dziesiątce list must-have w danym sezonie. TMC Galanteria posiada ogromny wybór najpopularniejszych torebek shopperek, które są kluczowymi elementami w każdym czasie.

Skórzane shopperki Patrizia Piu - wysoka jakość i różnorodność

Marka Patrizia Piu wie jak robić wysokiej jakości skórzane shopperki i właśnie za to ją uwielbiamy. Duże torby na zakupy występują w różnych formach i kształtach i są zawsze wykonane z miłością i tylko z najwyższej jakości skóry. Oprócz klasycznej brązowej lub czarnej shopperki, oferujemy bardziej awangardowe rozwiązania dla kobiet, które pragną wyróżnić się z tłumu.

Shopperka do zadań specjalnych

Do przenoszenia nawet najcięższych towarów odpowiednia może być shopperka z filcu. W naszym sklepie posiadamy także płócienne lub wykonane z ekologicznych materiałów. Ozdobiona błyszczącymi cekinami, shopperka, która wytrzymuje duże obciążenia, jest idealnym pomocnikiem na każdy dzień.

pixelpixelpixelpixelpixelpixel