Darmowa dostawa od 50,00 zł
Pasek męski ze skóry naturalnej licowej z tłoczonym wzorem - Rovicky
Pasek męski ze skóry naturalnej licowej z tłoczonym wzorem - Rovicky
Pasek męski ze skóry naturalnej licowej z tłoczonym wzorem - Rovicky
Pasek męski ze skóry naturalnej licowej z tłoczonym wzorem - Rovicky
Pasek męski ze skóry naturalnej licowej z tłoczonym wzorem - Rovicky
Pasek męski ze skóry naturalnej licowej z tłoczonym wzorem - Rovicky
Pasek męski ze skóry naturalnej licowej z tłoczonym wzorem - Rovicky
Pasek męski ze skóry naturalnej licowej z tłoczonym wzorem - Rovicky
Pasek męski ze skóry naturalnej licowej z tłoczonym wzorem - Rovicky
Pasek męski ze skóry naturalnej licowej z tłoczonym wzorem - Rovicky
Pasek męski ze skóry naturalnej licowej z tłoczonym wzorem - Rovicky
Pasek męski ze skóry naturalnej licowej z tłoczonym wzorem - Rovicky
Pasek męski ze skóry naturalnej licowej z tłoczonym wzorem - Rovicky
Pasek męski ze skóry naturalnej licowej z tłoczonym wzorem - Rovicky
Pasek męski ze skóry naturalnej licowej z tłoczonym wzorem - Rovicky
Pasek męski ze skóry naturalnej licowej z tłoczonym wzorem - Rovicky
Pasek męski ze skóry naturalnej licowej z tłoczonym wzorem - Rovicky
Pasek męski ze skóry naturalnej licowej z tłoczonym wzorem - Rovicky
5.00/5.00Opinie (2)

Pasek męski ze skóry naturalnej licowej z tłoczonym wzorem - Rovicky

  • Szeroki pasek męski z wysokogatunkowej skóry naturalnej licowej. Zdobiony tłoczeniami układającymi się w poziome pasy, które dodają mu niepowtarzalnego charakteru. Zakończony klasyczną klamrą w srebrnym kolorze. Możliwość samodzielnego skrócenia paska.
52,98 zł - 74,56 zł
brutto / szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: / szt.
Cena regularna: / szt.
Możesz kupić także poprzez:
Produkt Dostępny
Produkt Dostępny
30 dni na darmowy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Darmowa dostawa do paczkomatu
Kupujesz i dostawę masz gratis!
dostawy ze sklepów internetowych przy zamówieniu za 50,00 zł są za darmo.
Darmowa dostawa obejmuje dostarczenie przesyłki do paczkomatu

Gwarancja Najniższej Ceny w sieci.

Gwarancja Sklepu

Gwarancja Sprawdzania Jakości

Gwarancja Łatwego Zwrotu
Jeżeli w ciągu 30 dni znajdziesz taki sam produkt w internecie w niższej cenie, zwrócimy podwojoną różnice! Jako sklep udzielamy gwarancji na oferowane produkty. Posiadamy własny serwis. Wszystkie sprzedawane produkty są dokładnie sprawdzane przed wysyłką aby docierały w stanie idealnym! Wbudowany system zwrotów przez paczkomaty inpost, nie musisz się martwić jak zwrócić towar.
×
Jeżeli w ciągu 30 dni znajdziesz taki sam produkt w internecie w niższej cenie,
zwrócimy podwojoną różnice!

1. Zwrot środków zostanie przekazany na saldo klienta
2. Podlinkowany produkt nie może być na promocji/przecenie, obowiązuje jego cena regularna.
3. Do produktu doliczany jest koszt wysyłki według stawek na stronie internetowej sprzedawcy.
×
Jeżeli kupiony przez Ciebie produkt nie spełnia kryteriów opisywanych przez producenta
lub uległ uszkodzeniu nie z Twojej winy – masz prawo go reklamować.
Posiadamy łatwy do wypełnienia formularz reklamacyjny który zapewnia bezpłatny zwrot
reklamowanego towaru przez InPost.
×
Wszystkie wysyłki przechodzą trzy etapowy test jakości, każdy produkt jest dokładnie
weryfikowany przez naszych pracowników. Wszystko po to, aby klient był w pełni zadowolony
i usatysfakcjonowany z zakupów w naszym sklepie.
×
Dla waszej wygody udostępniony został wygodny formularz zwrotu online.
Za jego pomocą wygenerujesz kod umożliwiający zwrot przez dowolny paczkomat.
Dla naszych stałych klientów zwroty są bezpłatne, dla pozostałych to tylko 9,83 zł.

Pasek męski ze skóry naturalnej licowej z tłoczonym wzorem — Rovicky

  •  Polska marka | Rovicky® to znana i ceniona marka z wieloletnią tradycją, której zaufały tysiące Klientów. Na pasku wytłoczone zostało logo marki
  •  Najwyższa jakość | Wykonany z wysokogatunkowej skóry naturalnej licowej, która jest gwarancją długiego użytkowania
  •  Skórzana klasyka | Czarny pasek to dodatek, który powinien mieć każdy Mężczyzna! Dzięki modnej, a zarazem uniwersalnej stylistyce świetnie wkomponujesz go niemalże w każdy outfit - od codziennego po elegancki. Skóra, z której wykonano pasek, po zewnętrznej stronie jest polerowana, od wewnątrz zaś jest matowa
  •  Niezawodna klamra | Pasek zakończony jest masywną, klasyczną klamrą w srebrnym kolorze. 
  •  Szlufka stabilizująca w komplecie | Dzięki niej końcówka paska nie będzie odstawać i przeszkadzać
  •  Łatwe skracanie w domowych warunkach | W razie potrzeby będziesz w stanie samodzielnie skrócić pasek w bardzo prosty sposób
Marka
Symbol
[DH] ROVICKY-2 BLACK
Kod producenta
Długość paska 1055903051125164
Długość paska 1005903051125157
Długość paska 1105903051125171
Długość paska 905903051125133
Długość paska 955903051125140
Długość paska 1155903051125188
Kolor główny
czarny
czarny
Material
skóra naturalna licowa
skóra naturalna licowa
skóra naturalna licowa
Płeć
męska
męski
Szerokość paska
4,0 cm
4,0 cm
Styl
miejski/casual
elegancki
Kolor klamry
srebrna
Obwód
80-100 cm
90-105 cm
powyżej 110 cm
Ilość dziurek
7
Możliwość samodzielnego skrócenia
tak
Gwarancja oryginalności produktu

Jako duży sklep gwarantujemy ci 100% oryginalność sprzedawanych produktów. Współpracujemy z największym dystrybutorami oryginalnych marek w Europie. Wszystkie towary to w pełni oficjalna dystrybucja z 24 miesięczną gwarancją producenta.

 

W naszym sklepie internetowym znajdziesz tylko produkty najwyższej klasy. Kupuj bez obaw o jakość!

Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Opinie o Pasek męski ze skóry naturalnej licowej z tłoczonym wzorem - Rovicky

5.00
Liczba wystawionych opinii: 2
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Zadowolony
2023-07-06
Krzysztof, Bydgoszcz
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
świetny
2022-07-20
Sklep, Zakopane
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixelpixelpixelpixelpixelpixel