Darmowa dostawa od 50,00 zł

Vera Pelle - Made in Italy

( ilość produktów: 10 )

Torby podróżne tworzone przez markę Vera Pelle - Made in Italy zachwycają wszystkie nasze klientki. Piękne i żywe odcienie skórzanych powierzchni sprawią, że każda podróż przebiegnie w równie luksusowym i eleganckim stylu. Damska galanteria dostępna w naszych sklepach, w tym torby Vera Pelle - Made in Italy, są tworzone przez wyjątkowe marki światowej klasy. Stawiamy na zaufanie, najwyższą jakość produktów oraz gwarancję długoletnich i bezproblemowych wyjazdów wraz z torbami podróżnymi od TMC Torebki Skórzane.

Funkcjonalność połączona z nowoczesną produkcją

Torby, walizki i teczki skórzane dostępne w naszym sklepie muszą posiadać odpowiednie potwierdzenia jakości. Dodatkowo każdy z producentów, z którymi współpracujemy, dobierany jest na tyle szczegółowo, że mamy pewność najlepszych produktów. Torby podróżne Vera Pelle - Made in Italy w wersji damskiej wykonane są z odpowiednio wyprodukowanej i przygotowanej skóry naturalnej. Powierzchnie wykonane z tego materiału charakteryzują się szczególnie długim utrzymaniem perfekcyjnego stanu zarówno technicznego, jak i wizualnego. Torby Vera Pelle są dodatkowo specjalistycznie zaprojektowane, dzięki czemu mają idealne wymiary, a także noszą miano pojemnych i funkcjonalnych. Duże powierzchnie wewnętrzne gwarantują każdej kobiecie zabranie w podróż wszystkich niezbędnych rzeczy, bez zmniejszania ilości bagażu czy niepotrzebnego upychania. Każda z toreb dodatkowo wyposażona jest w dwie eleganckie i solidne rączki, które ułatwią naszym klientkom podróżowanie z ciężkimi bagażami.

Skórzane powierzchnie w wielu wersjach kolorystycznych

Torby skórzane Vera Pelle - Made in Italy dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Posiadamy zarówno odcienie czerwieni, czerni, jak i naturalnie skórzanego brązu. Produkty ozdobione są jasnymi szwami, srebrnymi, metalowymi dodatkami, a także kompatybilnymi kolorystycznie zamkami. Torby marki Vera Pelle są zaprojektowane z myślą o każdej kobiecie, która potrzebuje najbardziej pojemnej i przestrzennej walizki ręcznej dostępnej na rynku. Dzięki innowacyjnym metodom produkcji zawarta w torbach Vera Pelle - Made in Italy funkcjonalność i pojemność zachwyci każdą z klientek, a także przechowa każdą ilość bagażu. Różne rodzaje kolorystyczne pozwalają naszym klientkom na odpowiednie dobranie produktu do swoich indywidualnych potrzeb. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu właścicielki toreb podróżnych Vera Pelle - Made in Italy będą cieszyły się nie tylko z wyjątkowej pojemności, ale również z długoletniego perfekcyjnego stanu technicznego i wizualnego. Piękne skórzane akcesoria damskie zostały zaprojektowane z zachowaniem klasy i elegancji.

pixelpixelpixelpixelpixelpixel