Elegancki, skórzany pasek męski w ciemnobrązowym kolorze z automatyczną klamrą - Peterson
Elegancki, skórzany pasek męski w ciemnobrązowym kolorze z automatyczną klamrą - Peterson
- Pasek ze skóry naturalnej w brązowym kolorze. Jest przyjemny w dotyku, a jednocześnie bardzo wytrzymały. Idealnie sprawdzi się w eleganckich, jak i casualowych outfitach. Wyposażony w wygodną, automatyczną klamrę.
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Więcej informacji
Elegancki, skórzany pasek męski w ciemnobrązowym kolorze z automatyczną klamrą - Peterson
Podkreśl swój styl i elegancję z wyjątkowym paskiem męskim marki PETERSON. Wykonany z najwyższej jakości naturalnej skóry, ten pasek to idealne połączenie klasyki i nowoczesności.
- Elegancja i styl | Brązowy skórzany pasek to synonim klasycznej elegancji, idealny zarówno do garnituru, jak i casualowych stylizacji.
- Wytrzymałość | Wykorzystanie wysokiej jakości skóry naturalnej zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia.
- Komfort | Stylowa automatyczna klamra w czarnym kolorze pozwala na łatwe dostosowanie długości paska do indywidualnych potrzeb, zapewniając wygodę noszenia.
- Uniwersalność | Dzięki klasycznemu designowi i kolorowi, pasek PETERSON® doskonale komponuje się z różnymi elementami garderoby.
Marka
Symbol
PTN A009-D.BROWN
Kod producenta
Długość paska 1055903051301087
Długość paska 955903051301070
Długość paska 1255903051301100
Długość paska 1355903051301117
Długość paska 1155903051301094
Długość paska 855903051301063
Informacje o gwarancji
Gabaryt InPost
A
Informacje ogólne
Marka
Peterson
Płeć
męska
Material
skóra naturalna
Kolor główny
ciemny brązowy
Wzór
bez wzoru
Detale
Styl
elegancki
miejski/casual
Typ klamry
automatyczna
Kolor klamry
czarna
Wzór klamry
bez wzoru
Obwód
78-148 cm
Ilość dziurek
bez dziurek
Ilość szlufek
2
Informacje dodatkowe
Możliwość samodzielnego skrócenia
tak
Pudełko
nie
Gwarancja Najniższej Ceny w sieci
Gwarancja Sprawdzania Jakości
Gwarancja Łatwego Zwrotu
Wbudowany system zwrotów przez paczkomaty InPost – nie musisz się martwić, jak zwrócić towar.
Jeżeli w ciągu 30 dni znajdziesz taki sam produkt w internecie w niższej cenie, zwrócimy podwojoną różnicę
Gwarancja sklepu
Gwarancja sprawdzania jakości
Gwarancja łatwego zwrotu
Gwarancja oryginalności produktu
Zakupiony przez Państwa produkt jest objęty 24-miesięcznym okresem gwarancji od daty zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie defekty wynikające z winy producenta.
Zapytaj o produkt
Ten produkt nie ma jeszcze opinii.
Napisz swoją opinię
Do pobrania
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5













