Skórzany, klasyczny, czarny pasek męski - Peterson
Skórzany, klasyczny, czarny pasek męski - Peterson
- Ten model Peterson to uniwersalny dodatek, który łączy ponadczasowy wygląd z solidnym wykonaniem. Wykonany ze skóry naturalnej w czarnym kolorze. Posiada 7 dziurek i mocną, tradycyjną klamrę.
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Więcej informacji
Skórzany, klasyczny, czarny pasek męski - Peterson
Ten model Peterson to uniwersalny dodatek, który łączy ponadczasowy wygląd z solidnym wykonaniem.
- Naturalna skóra – gwarancja jakości i trwałości.
- 7 dziurek – precyzyjne dopasowanie bez kompromisów.
- Mocna klamra – bezpieczne i wygodne zapięcie.
- Subtelne tłoczenie logo – stylowy detal.
Marka
Symbol
PTN LTP-CRU
Kod producenta
Długość paska 1055903051259401
Długość paska 955903051259395
Długość paska 1255903051259425
Długość paska 1355903051259432
Długość paska 1155903051259418
Długość paska 855903051259388
Informacje o gwarancji
Gabaryt InPost
A
Informacje ogólne
Marka
Peterson
Płeć
męska
Material
skóra naturalna
Kolor główny
czarny
Wzór
bez wzoru
Detale
Styl
elegancki
miejski/casual
Typ klamry
tradycyjna
Kolor klamry
srebrna
Wzór klamry
bez wzoru
Obwód
75-140 cm
Ilość dziurek
7
Ilość szlufek
2
Informacje dodatkowe
Możliwość samodzielnego skrócenia
tak
Pudełko
nie
Gwarancja Najniższej Ceny w sieci
Gwarancja Sprawdzania Jakości
Gwarancja Łatwego Zwrotu
Wbudowany system zwrotów przez paczkomaty InPost – nie musisz się martwić, jak zwrócić towar.
Jeżeli w ciągu 30 dni znajdziesz taki sam produkt w internecie w niższej cenie, zwrócimy podwojoną różnicę
Gwarancja sklepu
Gwarancja sprawdzania jakości
Gwarancja łatwego zwrotu
Gwarancja oryginalności produktu
Zakupiony przez Państwa produkt jest objęty 24-miesięcznym okresem gwarancji od daty zakupu. Gwarancja obejmuje wszystkie defekty wynikające z winy producenta.
Zapytaj o produkt
Ten produkt nie ma jeszcze opinii.
Napisz swoją opinię
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5













