Darmowa dostawa od 50,00 zł

BOBROFF

( ilość produktów: 93 )

Marka BOBROFF to stosunkowo młoda firma zegarkowa, która została założona w 2013 roku przez dwóch francuskich przedsiębiorców: Stephane'a Bohbot'a i Frederica Gasser'a. Firma BOBROFF produkuje ręcznie wykonane zegarki z wysokiej jakości materiałów, które są projektowane i montowane we Francji.

Zegarki BOBROFF charakteryzują się unikalnym stylem i wykorzystaniem niekonwencjonalnych materiałów, takich jak węgiel, diamenty, kamienie półszlachetne, szafirowe szkło i wiele innych. Wiele z modeli BOBROFF jest również wyposażonych w dodatkowe funkcje, takie jak wyświetlacze daty i fazy księżyca, a także chronografy i tachometry.

Firma BOBROFF jest znana z produkcji limitowanych serii zegarków, co oznacza, że każdy model jest produkowany tylko w niewielkiej ilości egzemplarzy. Wszystkie zegarki BOBROFF są objęte dwuletnią gwarancją i są dostarczane w eleganckim opakowaniu. Marka BOBROFF zdobyła uznanie w świecie zegarków i jest ceniona przez kolekcjonerów na całym świecie ze względu na swoje niepowtarzalne wzornictwo i wysoką jakość wykonania.

pixelpixelpixelpixelpixelpixel