Darmowa dostawa od 50,00 zł

Bukowski

( ilość produktów: 52 )

Polska marka Bukowski jest na rynku od 1992 r. i przez ten czas zdążyła już sobie wyrobić świetną renomę – w pełni zasłużenie! Produkowane przez nią kurtki skórzane i kożuchy mają modne kroje i są niezwykle komfortowe w noszeniu. Wykonane ze skór licowych oraz jagnięcych są przyjemne w dotyku i trwałe. Ten naturalny materiał jest elastyczny i odporny na wodę, dlatego nie pęka podczas użytkowania.

W ofercie dostępne są różne wzory i kolory, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Trendy się zmieniają, a popularność skórzanych kurtek nie maleje – taki zakup to inwestycja na lata. Kożuchom natomiast nie można odmówić funkcjonalności – są bardzo ciepłe i idealnie sprawdzają się w chłodniejsze dni, a ich fason podkreśla sylwetkę.

Marka Bukowski wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów i ma w ofercie modele zarówno klasyczne, jak i te bardziej nowoczesne. Jeżeli szukasz konkretnego koloru albo rozmiaru to istnieje możliwość szycia na zamówienie. Wysoka jakość proponowanych produktów jest gwarancją trwałości na wiele sezonów.

pixelpixelpixelpixelpixelpixel