Darmowa dostawa od 50,00 zł

Vera Pelle

( ilość produktów: 278 )

Jeżeli szukasz bogatego katalogu z rozmaitymi wzorami, to jesteś w dobrym miejscu. W sklepie internetowym są setki produktów, które można w prosty sposób uszeregować, co ułatwi proces poszukiwania tego idealnego. Oczywiście, tylko potencjalnie, bo dalej pozostaje wybór kroju i koloru, a to nie jest już takie proste.

Włoka marka Vera Pelle produkuje skórzane torebki, w tym z niezwykle miękkiego zamszu, które zaskakują mnogością wzorów, rozmiarów i kształtów. W ofercie jest ogromna gama kolorystyczna: zarówno te eleganckie, klasyczne barwy, jak i mocne, odważne kolory. Znajdziesz tu torebkę idealną na wieczór, jak i torby, które sprawdzą się na wypad za miasto czy na zakupy.

Uniwersalność skórzanych torebek sprawia, że standardowe modele są ponadczasowe, a te unikatowe podkreślą dowolną stylizację. Vera Pelle dba nie tylko o różnorodność, ale też o jakość swoich produktów. Wysokiej klasy materiały i misterne wykończenie, mocne szwy, staranie dobrana podszewka – dokładność jest kolejną zaletą tej marki.

Interesuje Cię torebka w konkretnym kolorze? Sklep internetowy ma wygodne wyszukiwanie – wybierasz tworzywo, przedział cenowy albo fason i przeglądasz konkretne wzory w poszukiwaniu odpowiedniego. 

pixelpixelpixelpixelpixelpixel