Darmowa dostawa od 50,00 zł

Elkor

( ilość produktów: 24 )

Tak dobra jakość może pochodzić wyłącznie od polskiego producenta. Firma Elkor zajmuje się galanterią skórzaną od wielu lat i większość swoich wyrobów wykonuje ręcznie. Dlatego te skórzane portfele i kluczówki są tak oryginalne i bardzo skrupulatnie wykończone.

Sprawdzona jakość marki Elkor

Kaletnicze doświadczenie pozwala tej polskiej marce z tradycjami na obrót stylowymi modelami, w których przede wszystkim liczy się funkcjonalność. Dostępne w ofercie wzory są zarówno proste i klasyczne, jak i z subtelnym zdobieniem albo podkreślone ciekawym kolorem. Unikatowość tych portfeli i kluczówek wynika z indywidualnych projektów i ich szczegółowej realizacji – ważne, żeby było praktycznie, solidnie i z klasą. 

Niewątpliwym urokiem skórzanych produktów jest charakterystyczna faktura. W zależności od wybranego rodzaju skóry mogą być gładkie i błyszczące albo delikatnie porowate z typowym dla tego materiału wzorem – wszystko to dowodzi jej szlachetności. W kolekcji Elkor pojawiają się też modele wykonane ze skóry ekologicznej.

pixelpixelpixelpixelpixelpixel