Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Poznaj luksusową kolekcję DuDu Bags

2021-09-22

Kolekcje DuDu

luksusowe torebki dudu bags

Świeże i młode kolekcje, które odpowiadają na różne potrzeby i gusta, ze szczególnym uwzględnieniem trendów. Torby i akcesoria Dudu dla kobiet i mężczyzn powstają z doskonałej syntezy designu i praktyczności. Modelki interpretują różne propozycje i ikony mody we współczesnym stylu, kolorze i osobowości. Liczne linie, w których można wybrać produkt, który najlepiej nas reprezentuje. Świeże, młode kolekcje, odpowiadające różnym potrzebom i gustom, z bacznym okiem na trendy. Akcesoria i torby Dudu dla niego i dla niej to efekt doskonałego połączenia designu i praktyczności. Modelki interpretują pomysły i ikony mody we współczesnym stylu, kolorze i osobowości. Mnóstwo kolekcji, które sprawią, że wybór idealnego produktu dla naszej osobowości będzie zabawą.

 

 

torebki dudu

 

ColorFul

Kolor, design i funkcjonalność wyróżniają torby, portfele i akcesoria dla kobiet i mężczyzn z kolekcji Colour. Linia uniwersalnych modeli, wykonanych z miękkiej skóry nappa, dostępnych w wielu odcieniach. Odważne i żywe lub delikatne i naturalne, z kontrastowymi przeszyciami, oryginalne zestawienia kolorystyczne dodają stylowi nuty świeżości i żywotności. Kolor, design i funkcjonalność to cechy wyróżniające torebki, portfele i akcesoria dla kobiet i mężczyzn z kolekcji Colorful. Linia oferuje uniwersalne modele wykonane z miękkiej skóry nappowanej w różnych kolorach. Czy to odważne i jasne, czy delikatne i naturalne, z kontrastującymi przeszyciami, oryginalne kombinacje kolorów dodają stylowi świeżości i ducha.

torebki Colour
Colorful

torebki ekskluzywne dudu
Metalic

torebki colorful
Iconic Bags

torebki dudu
Wallets

TimeLess

 

torebki damskie dudu

 

Ponadczasowe torby i akcesoria powstają z połączenia włoskiego designu i kunsztu. Żywy smak i niuanse inspirowane naturą definiują linie kolekcji dla kobiet i mężczyzn. Specyfika kolekcji polega na procesie produkcyjnym, czyli farbowaniu odzieży, co sprawia, że każdy element jest niepowtarzalny. Nowe mosiężne akcesoria dodają elegancji, jednocześnie zwiększając przyczepność torebek. Włoskie wzornictwo i kunszt rzemieślniczy połączyły się, aby stworzyć torby i akcesoria z kolekcji Timeless. Wyrafinowany wygląd z niuansami inspirowanymi naturą definiuje linie dla mężczyzn i kobiet. Cechą wyróżniającą kolekcję jest indywidualne wybarwienie każdego artykułu, co czyni je wyjątkowymi. Nowe mosiężne akcesoria dodają dodatkowego akcentu elegancji, a także zwiększają wytrzymałość toreb.
torebki timeless
zobacz Timeless

 

torebki damskie timeless

 

Terre

Kolekcja toreb i plecaków o kultowym i ponadczasowym stylu Terre to nasza pierwsza kolekcja w całości Made in Italy, wykonana we Włoszech przez wprawne ręce przy użyciu wyłącznie wysokiej jakości włoskiej skóry. Projekt zawiera ponadczasowe modele i proponuje im bardziej współczesny gust, z podstawowymi kształtami, na których wyróżniają się geometryczne detale. Żywe kolory inspirowane są bujną naturą. Kolekcja toreb i plecaków o kultowym, ponadczasowym stylu Terre to nasza pierwsza kolekcja w całości Made in Italy, produkowana we Włoszech przez wprawne ręce przy użyciu wyłącznie najwyższej jakości włoskiej skóry. Projekt nawiązuje do wiecznie zielonych modeli i nadaje im bardziej współczesną metamorfozę, z minimalnymi kształtami i przyciągającymi wzrok geometrycznymi detalami. Żywe kolory inspirowane są bujną naturą.

zobacz Terre

Sound

 

torebki sound

 

Sound to kolekcja męskich toreb, plecaków i portfeli ze skóry bawolej, która łączy w sobie styl vintage z miejską inspiracją. Rozpoznaje ją perforowany detal, który przypomina pudełko akustyczne, hołd dla świata muzyki. Wnętrze bez podszewki, kieszenie z kolorowej bawełny. Młody i rozpoznawalny, Sound jest również bardzo wszechstronny, z plecakami i torbami idealnymi zarówno do zajęć rekreacyjnych, jak i zawodowych. Sound to kolekcja męskich toreb, plecaków i portfeli ze skóry bawolej, która łączy w sobie styl vintage z miejską inspiracją. Jego wyróżniający się perforowany detal wygląda jak głośnik, w hołdzie dla świata muzyki. Wnętrze bez podszewki z kieszeniami z kolorowej bawełny. Młodociany i rozpoznawalny Sound jest również bardzo wszechstronny, ponieważ te plecaki i torby są idealne zarówno w czasie wolnym, jak i w interesach.

torebki damskie sound
zobacz Sound

 

 

New Journey
Kolekcja toreb i plecaków o czystych, liniowych kształtach i miejskim stylu, wyróżniająca się połączeniem czarnej skóry i kolorowego płótna. Modele charakteryzują się świeżym nastrojem, doskonałymi towarzyszami podróży we współczesnych przestrzeniach. Młoda kolekcja, która odzwierciedla potrzeby wielkomiejskiego życia nawet w chwilach relaksu i wypoczynku. Kolekcja toreb i plecaków o czystych i liniowych kształtach oraz miejskim stylu, wyróżniających się połączeniem czarnej skóry i kolorowego płótna. Modele charakteryzują się świeżym nastrojem, idealnymi towarzyszami podróży we współczesnych przestrzeniach. Młoda kolekcja, która odzwierciedla potrzeby wielkomiejskiego życia nawet podczas relaksu i wypoczynku.

zobacz New Journey

Zip-it

 

 

Linia toreb, plecaków i akcesoriów dla kobiet i mężczyzn o niepowtarzalnych geometriach w różnych kolorach i modelach. Element dekoracyjny, zawias określa formy i funkcje. Miękka i cienka, przyjemna w dotyku i noszeniu, każda rzecz jest wykonana z prawdziwej skóry i starannie dopracowana. Linia toreb, plecaków i akcesoriów dla niego i dla niej, o wyjątkowej geometrii w różnych kolorach i modelach. Zamek służy jako element dekoracyjny określający kształt i funkcję. Miękki i subtelny, przyjemny w dotyku i przyjemny w noszeniu, każdy artykuł wykonany jest z prawdziwej skóry, ze starannie przemyślanym wykonaniem i detalami.

zobacz Zip-it

 

 

Montreal

Torby, plecaki, portfele i akcesoria dla współczesnego mężczyzny, nowoczesnego i casualowego, który potrafi połączyć styl z praktycznością. Kosmopolityczny smak, podstawowe linie i wyrafinowane wykończenia charakteryzują produkty Montreal, wykonane ze szlachetnych skór i oferowane w klasycznych czarnych lub brązowych kolorach. Torby, plecaki, portfele i akcesoria dla współczesnego, casualowego mężczyzny, który łączy styl z praktycznością. Kosmopolityczny smak, minimalistyczne linie i wyrafinowane wykończenia charakteryzują produkty z linii Montreal, wykonane ze szlachetnych skór w klasycznej czerni lub brązie.

Portfele

Torby i plecaki

 

Nappa

 

 

Nuvola Pelle

 

 

Tuscany

 

 

Havana

 

Kolekcja portfeli i akcesoriów dedykowana mężczyznom, zaprojektowana w każdym szczególe, aby oferować maksymalną praktyczność, aby wszystko było w porządku i pod ręką. Wykonane z licowej skóry cielęcej, miękkiej i zwartej skóry, różne modele mają charakterystyczny odcień wzdłuż szwów, wykonany w specjalnym procesie, który sprawia, że każda propozycja jest oryginalna i bardzo osobista. Formalna czystość i elegancja produktów, które nigdy nie wychodzą z mody. Nuvola Pelle rodzi się z idealnej równowagi między funkcjonalnością a wszechstronnością. Marka torebek i akcesoriów dla kobiet i mężczyzn, wykonanych z miękkiej skóry cielęcej, charakteryzujących się czystymi liniami i pełnymi kolorami, dla wiecznie zielonego stylu. Wyrafinowany design, który łączy w sobie praktyczność. Wykonana z włoskich skór garbowanych roślinnie kolekcja Antica Toscana oferuje szeroką gamę modeli i akcesoriów dostępnych w czterech kolorach i pięciu różnych fakturach wewnętrznej podszewki, dedykowanych dla mężczyzn i kobiet. Szczególna obróbka i niejednorodność skóry podkreśla wyjątkowość każdego produktu. Kolekcja portfeli i akcesoriów dedykowana mężczyznom, zaprojektowana w każdym szczególe, aby oferować maksymalną praktyczność, aby wszystko było w porządku i pod ręką. Wykonane z licowej skóry cielęcej, miękkiej i zwartej skóry, różne modele mają charakterystyczny odcień wzdłuż szwów, wykonany w specjalnym procesie, który sprawia, że każda propozycja jest oryginalna i bardzo osobista.
Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2021

Polecane

Colorful - Fiji - Red

Colorful - Fiji - Red

211,99 zł brutto
Colorful - Devon - Mauve

Colorful - Devon - Mauve

211,99 zł brutto
Colorful - Devon - Navy

Colorful - Devon - Navy

211,99 zł brutto
Colorful - Devon - Red

Colorful - Devon - Red

211,99 zł brutto
Colorful - Sherbro - Blue

Colorful - Sherbro - Blue

212,99 zł brutto
Berlin - Ella - Black

Berlin - Ella - Black

123,99 zł brutto
Berlin - Ella - Ivory

Berlin - Ella - Ivory

123,99 zł brutto
Colorful - Ustica - Dark Brown

Colorful - Ustica - Dark Brown

418,00 zł brutto249,00 zł brutto
Colorful - Ustica - Red

Colorful - Ustica - Red

418,00 zł brutto249,00 zł brutto
Colorful - Sumatra - Blue

Colorful - Sumatra - Blue

277,00 zł brutto201,00 zł brutto
Colorful - Filicudi  - Mauve

Colorful - Filicudi - Mauve

165,00 zł brutto74,00 zł brutto
Sound - John  - Brown

Sound - John - Brown

78,99 zł brutto
Sound - Bob  - Blue

Sound - Bob - Blue

373,99 zł brutto
Nappa - Benjamin  - Black

Nappa - Benjamin - Black

141,99 zł brutto
Terre - Alice  - Carcadè

Terre - Alice - Carcadè

391,99 zł brutto
Folk - Bluebell  - Black

Folk - Bluebell - Black

284,99 zł brutto
Folk - Bluebell  - Black

Folk - Bluebell - Black

284,99 zł brutto
Colorful - Pedrosa  - Blue

Colorful - Pedrosa - Blue

212,00 zł brutto121,00 zł brutto
Paris - Margot - Black

Paris - Margot - Black

310,99 zł brutto
Paris - Margot - Black

Paris - Margot - Black

310,99 zł brutto